Łeba – Nowęcin to prawie dzielnica Łeby, położona 1,5 km od centrum miasta nad jeziorem Sarbsko. Atrakcją tej miejscowości jest kompleks pałacowy rodu Wejherów. Pałac otacza częściowo zachowana fosa i park z XIX wieczną kaplicą grobową. Latem turyści przyjeżdżają tu, aby odpocząć w ciszy i spokoju w otoczeniu Rezerwatu Mierzei Sarbskiej, a także skorzystać z uroków pobliskiej Łeby.
Łeba, często zwana “Letnią Stolicą Polski”, jest jednym z najbardziej znanych kurortów nadmorskich. Jej szerokie piaszczyste plaże, bliskość Słowińskiego Parku Narodowego, a także wydmy ruchome powodują, że to miejsce trzeba zobaczyć. Miasto zapewnia swoim Gościom mnóstwo różnych atrakcji, w których każdy znajdzie coś dla siebie.
Ośrodek Wypoczynkowy DAGMARA zaprasza Państwa na wczasy indywidualne nad morzem. Baza noclegowa dysponuje 2-6 osobowymi pokojami z pełnym węzłem sanitarnym. Obiekt znajduje się w cichym i spokojnym miejscu 3 km od morza, 600m od jeziora. Do dyspozycji Gości jest świetlica, a także aneks kuchenny. Na terenie ośrodka znajduje się bezpłatny parking. W okolicy znajdują się stadniny koni, sklepy oraz restauracje.

TEL. 601 83 29 81