Najlepsze wycieczki szkolne? Połączenie rozrywki z nauką! Zapraszamy do Ośrodka Beata/Fiord w Smołdzińskim Lesie położonym w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Ilość atrakcji na terenie, a także w pobliżu nie pozwala na nudę. Bezpłatnie pomagamy stworzyć indywidualny program w zależności od potrzeb oraz czasu trwania wycieczki szkolnej. Program można urozmaicić o atrakcje, takie jak np. paintball, jazda konna czy spływ kajakowy pod okiem profesjonalistów. Po aktywnie spędzonych dniach proponujemy wieczory przy ogniskach, dyskoteki albo karaoke, a dla osób, które jeszcze będą miały siłę czekają liczne boiska, bilard, piłkarzyki, minigolf i stoły do ping-ponga. Wszystko to za rozsądne i atrakcyjne ceny (cena osobodnia 135zł brutto – możliwość negocjacji w zależności od terminu, ilości uczestników, a także długości pobytu; wycieczki z 1 noclegiem dopłata 20zł brutto).

Słowiński Park Narodowy został uznany przez UNESCO za Światowy Rezerwat Biosfery. Niewątpliwie największą atrakcją są Wydmy Ruchome, które często nazywane są “Polską Saharą”. Okolica to nie tylko Morze Bałtyckie, ale także piękna plaża, jeziora, rzeki oraz niezwykłe lasy iglaste. Ilość atrakcji na terenie Słowińskiego Parku Narodowego powoduje, że turyści odwiedzający to miejsce przyjeżdżają nawet z dalekich zakątków. Latarnia morska w Czołpinie, Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Smołdzinie, Skansen w Klukach, Wieża Rowokół to tylko nieliczne miejsca, które znajdują się w bliskiej odległości od naszego ośrodka. Położenie sprzyja również organizowaniu wyjazdów do pobliskich miejscowości, takich jak Łeba czy Ustka. Wycieczki szkolne stanowią większą część turystów przed sezonem letnim. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi możliwymi atrakcjami (ATRAKCJE) i dodatkowymi informacjami o miejscowości (SMOŁDZIŃSKI LAS).

Ośrodek BEATA/FIORD w Smołdzińskim Lesie (mapa dojazdu)

Wycieczki szkolne powinny być ciekawe, tanie, odbywać się w atrakcyjnych miejscach i zawierać bogaty program. Wieloletnie doświadczenie w temacie obsługi grup zorganizowanych pozwala na stworzenie odpowiednich warunków dla wycieczek szkolnych. Tworząc program bierzemy pod uwagę wiek uczestników, przewidywany budżet, a także oczekiwania Nauczycieli. Ośrodek posiada własny autokar, a także współpracuje z innymi przewoźnikami. Jesteśmy też właścicielami Ośrodka DAGMARA w Łebie-Nowęcinie i przy pobytach wielodniowych istnieje możliwość zmiany zakwaterowania. Zapraszamy do kontaktu przez telefonicznego (tel. 602680872) lub poprzez formularz, który znajduje się poniżej.

KONTAKT TELEFONICZNY:

tel. 602680872 (wycieczki szkolne)

FORMULARZ KONTAKTOWY:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Temat

Treść wiadomości