[vc_row][vc_column][vc_column_text]

OFERTA NA WCZASY INDYWIDUALNE W SMOŁDZIŃSKIM LESIE – IDEALNE MIEJSCE NA RODZINNY WYPOCZYNEK W SŁOWIŃSKIM PARKU NARODOWYM

  • Wczasy nad morzem są idealnym miejscem, gdzie można zaplanować swój wymarzony urlop. Spokój, cisza i piękny krajobraz Morza Bałtyckiego wpłynie na pewno pozytywnie na samopoczucie, a wysokie stężenie jodu w powietrzu na zdrowie. Między innymi właśnie dlatego warto zdecydować się na wypoczynek indywidualny nad Morzem Bałtyckim.
  • Słodkie lenistwo można połączyć ze zwiedzaniem i rozrywką. Wieczory mogą umilić ogniska i grille, które można rozpalać w wyznaczonych miejscach na naszym terenie, a także inne rozrywki takie jak bilard, siłownia zewnętrzna czy dart. Do dyspozycji Gości jest aż ponad 32000m2 terenu.
  • Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wyżywienia podczas pobytu. Posiłki są przygotowywane przez wykwalifikowany personel, który uwzględnia również diety naszych Gości.
  • Śniadanie jest serwowane na stołówce. Można także skorzystać z naszej gastronomii POD SOSNĄ, która serwuje bardzo bogate menu przy niskich cenach.
  • W przypadku, kiedy w danym terminie nie posiadamy wolnych miejsc, pomożemy je znaleźć w zaprzyjaźnionych z nami agroturystykach.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

[vc_column_text]

OFERTA NA SEZON LETNI 2022 W SMOŁDZIŃSKIM LESIE

Cena 89 zł/os. (nocleg + śniadanie + korzystanie z różnych dostępnych atrakcji).
Dzieci do ukończenia 2 roku życia – bezpłatnie, powyżej 2 lat do ukończenia 9 lat – 60zł/os.
W związku z sytuacją dot. pandemii COVID-19 informujemy, że spełniany dodatkowe warunki i wprowadziliśmy odpowiednie normy w celu zachowania bezpieczeństwa.
W ofercie posiadamy również pokoje z łazienkami, TV, lodówką i osobnym zewnętrznym wyjściem. Oferta dotyczy Ośrodka BEATA/FIORD w Smołdzińskim Lesie. W przypadku zainteresowania wczasami w Ośrodku DAGMARA w Łebie-Nowęcinie prosimy o wiadomość – stworzymy indywidualną ofertę.

[/vc_column_text]

[vc_btn title=”OFERTA INDYWIDUALNA LATO 2022″ color=”success” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fdaja.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2022%2F01%2FOFERTA-INDYWIDUALNA-SMO%C5%81DZI%C5%83SKI-LAS-2022.pdf|title:OFERTA%202022|target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

TELEFON: 693911234

MAIL: biuro@daja.pl

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”24152″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]